Mini ZOO Česko
zoo-mini.sk zoo-mini.at zoo-mini.hu

Unikátní a jedineční živočichové Vás očekávají v mini ZOO Česko

Mini zoo je známá počtem vystavovaných zvířat. Zkrocené a vychované a zajetí, jsou úplně zkrotlé a nebojí se člověka, proto komunikace s dítětem bude pro zvířata mini ZOO Česko stejně důležitou událostí jako pro Vaši dítě. Tento menší výlet podpoří touhu dítěte poznávat něco nové, neznámé a nádherné. Zvídavá hlavička nalezne v mini ZOO Česko hodně nového a zajímavého, co mu dovolí zbavit se strachu před zvířaty. Chovatelé ve voliérách jsou vždy nablízku a dávají pozor, aby návštěvníci, jak malí, tak i dospělí, vždy byli v úplném bezpečí. Pro ně je práce v mini ZOO Česko potěšením, protože učí děti lásce k zvířatům. Dítě zde pochopí, nakolik je důležité pečovat o ty, koho jsme zkrotili a vychovali.

Nepochybní výhody, které Vám nabízí mini ZOO Česko

  • Výborná přátelská atmosféra, ani jedno dítě nezůstane bez povšimnutí;
  • výlet do mini ZOO Česko dává rodičům příležitost seznámit dítě s živočišnou říší, když nemají doma možnost chovat papouška, kočku nebo psa;
  • zaručené zdraví zvířat, které se pravidelně kontroluje nezávislými zvěrolékaři;
  • celkový vývoj dítěte a nejen to, vždyť i pro dospělé existence některých druhů může být překvapením.

Jak můžete vidět, pozitivních momentů je více, a abyste je pochopili, máte sem prostě přijet. Nádherný interiér, vytvořený ve stylu dětského pokoje, vyvolá pocit útulnosti, spokojenosti a vytvoří dobrou náladu. Avšak příjemné pocity vzniknou nejen uvnitř zoo, ale zůstávají ještě dlouho po odchodu odsud.

mini ZOO Česko

Sitemap