MiniZOO Česko
zoo-mini.sk zoo-mini.at zoo-mini.hu

Velká různorodost fauny skoro všech kontinentů v miniZOO Česko

Ti z Vás, kteří již navštívili miniZOO Česko, vědí, že počet druhů zvířat v ní je skutečně podivuhodný a svého oblíbence si zde najde každé dítě. Průvodci povědí dětem a dospělým příběh každého zvířete: jak se sem dostalo, jak dlouho již v zoo žije, co zvykne jíst. Je to mimořádně zajímavé pro dospívajícího zvědavého človíčka. Díky tomu, že v miniZOO Česko je možné zvířata a ptáčky hladit a krmit, dítě bude mít pak možnost nadšeně o tom

povídat ve škole nebo školce. Děti ho budou poslouchat s otevřenou pusou, protože těch dojmů bude tolik, že by stačily nejen pro jedno, ale deset dětí. A nejlepší na tom bude právě pozornost vrstevníků, co pak přinutí Vaše dítě žádat Vás o opětovné návštěvy miniZOO Česko. A co může být pro Vás lepší odměnou, když ne nadšené očka dítěte a jeho zářivý úsměv.

Proč miniZOO Česko předčí jiné zoo

Území miniZOO Česko je obývané největším možným počtem menších zvířat z celého světa. A berte v úvahu, že zde je umožněné jak dospělým, tak i dětem nejen pozorovat zvířátka a ptáky, ale i navázat s nimi bližší kontakt, pak je jasné, proč je táto mini zoo jedním z favoritů v dané oblasti. Také se zřetelem na to, že děti určitě budou brát zvířátka do rukou, předpokládá se pravidelná zvěrolékařská péče, což vylučuje výskyt nepříjemných následků.

Veverky, zajíce, surikaty a čínské slepice. Všechny se volně pohybují po území, poskytujíc spoustu pozitivních momentů jak pro malé návštěvníky, tak i pro jejich rodiče, protože děti jásají pokaždé, když veverka kmitá od jednoho stromu k dalšímu, chytajíc doslova za letu krmivo, které se jí hází. A skutečně to stojí za to vidět, jak dojemně malé dítě mává ručkami a dožaduje se dalšího kousku. A zvířátko mu s radostí vyhoví.

miniZOO Česko

Sitemap