ZOOmini Česko
zoo-mini.sk zoo-mini.at zoo-mini.hu

Pro lepší rozvoj dítěte ukažte mu zvířata v ZOOmini Česko

Mnozí se domnívají, že vztah ke zvířatům v dospělém věku zaleží především na tom, nakolik si k nim člověk osvojil humánní vztah v dětství. Proto můžete začít s utvářením obzoru a humánnosti dítěte co nejdřív. Prostě vezměte dítě do ZOOmini Česko, kde se naučí vycházet se zvířaty a získá spoustu skvělých zážitků. Zkoušení chovatelé pomohou správně nakrmit a pohladit například obrovskou kočku Maine Coon nebo surikatu. A můžete je požádat o dovolení podržet morče nebo činčilu.

V prostorném areálu ZOOmini Česko je možné vidět mrštné veverky, které kmitají ze strany na stranu a sem – tam seberou krmivo sousedům dole. Je to taková zábava, že to vyvolá úsměvy i u rodičů. Někdy zvířata se chovají jak lidé a mohou se i na sebe navzájem zlobit, což vypadá skutečně zábavně. Vcelku, co můžete vidět v ZOOmini Česko, se neomezuje jenom na hlodavce, protože tam mají kupříkladu i hodně druhů ptáků, které také žijí svým životem. Jenom ti papoušci stojí za to vidět!

Když dítě chce mít domácího mazlíčka – navštivte s ním ZOOmini Česko

Stává se, že rodiče nemohou dovolit dítěti mít domácího mazlíčka, ale dítě velmi chce chovat doma kočičku, psíčka nebo morče. V tomto případě ho občas doneste do ZOOmini Česko, kde mu to setkaní se zvířaty můžete dopřát. Malému zvídavému návštěvníkovi zde dovolí zvířata nakrmit, pohladit, podržet v rukou nebo dokonce i se zahrát s oblíbeným zvířátkem. A bude mu v tom určitě nápomocný i chovatel zoo, který je vždy nablízku. Srozumitelně vysvětlí a ukáže, co a jak je potřebné udělat, aby se zvířátko nepolekalo, a dítě se tomu bude nesmírně těšit.

ZOOmini Česko

Sitemap